Чернівецька громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення апарату Чернівецької селищної ради та її виконавчого комітету

10:20:21 28.12.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту « Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Чернівецький комунсервіс»»

11:27:16 24.12.2021

Увага, голосуєм за проєкти !

Шановні чернівчани! Інформуємо вас, що завтра розпочинається 1 етап голосування по проектах, які  пропонуються до участі у конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади».  Скриньки для голосування розміщено  в КНП «Чернівецька районна лікарня», КНП «Чернівецький центр первинної медико – санітарної допомоги» та в КУ «Центр культури і дозвілля». Голосування буде проводитись з 10- 00 по 16-00. Для інформації, проекти, які подали на 1 етап конкурсу: «Здоров’я жителів громади – понад усе» (придбання УЗІ апарату для Чернівецької районної лікарні); «За здоров’ям – на спортивний майданчик» (облаштування спортивного майданчика); «Інклюзивний простір – це рівність та доступність у нашому сьогоденні» (облаштування пандуса та санітарної кімнати для мало мобільних груп населення в Чернівецькій АЗПСМ».

16:27:05 01.12.2021

Інформаційне повідомлення про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації територіальної громади Чернівецької селищної ради – нежитлової будівлі, будинок культури, загальною площею 951,6 кв.м., що знаходиться за адресою: Вінницька обл.

Додаток 2 до Протоколу засідання аукціонної комісії  з продажу об'єктів комунальної власності  територіальної громади Чернівецької селищної ради від 12.11.2021 р. №1

12:11:34 16.11.2021